Hakkımızda

Hakkımızda


1980 yılında kurulan firmamız, 30.000m2 kapalı alanda Mobilya imalatı ve pazarlama çalışmalarını yürütmektedir. Müşterilerimize kısa zamanda en kaliteli ürünü sunmak en büyük gayemizdir. 39 yıllık tecrübe ve deneyimimizle Müşteri Memnuniyeti temel ilkemizdir. Geçmiş tecrübelerine de dayanarak, mobilya üzerinde kaliteli üretim yapmayı kendine amaç edinen firmamız, bu konudaki başarısını da kanıtlamıştır. Kullandığı birinci sınıf hammadde ile en kaliteli ve titiz bir çalışmanın sonucunda siz değerli ziyaretçilerimize kaliteli, yüksek dayanıklılıkta ve güvenlikli ürünler üretmektedir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve beklentilerine cevap veren kaliteden asla taviz vermeden zamanında teslim ve uygun fiyatlı sürekli gelişen üretim amaçlı çalışmalarımız devam etmektedir. Günümüzde gelmiş olduğu nokta, firma adına, ilkelerinin doğruluğu ve prensiplerine bağlılığının önemli bir göstergesidir. Lüks Yalçınlar olarak güvenilirlik ve dürüstlüğü ilke edindiğimiz şirketimizde; bunun için büyük özveri gösteren çalışma arkadaşlarımızın hepsine ve siz değerli dostlarımıza sonsuz teşekkürler.

YENİLİKÇİ, ÇAĞDAŞ

Kurumsal Yapısal Organizasyonel İnsan kaynakları Personele yatırım (Eğitim) Çalışanların mesleki ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak, yeni ve yaratıcı fikirlere fırsat tanımak, Kalite yönetim sisteminin şartlarına uyarak, sürekli iyileştirmeyi sağlamak ve etkinliğini artırmaktır. Kendimizi sürekli yenileyip geliştiririz.

SOSYAL SORUMLULUK

Toplumsal refahımıza ve sürdürülebilir kalkınmaya katkı sağlayacak eğitim, sağlık, çevreye duyarlı sosyal sorumluluk projelerine katılır, bu konuda yapılan projeleri koruyucu, geliştirici faaliyetleri destekleriz.

2021 Yılı Güncel Kataloğumuz Sizlerle